Kino Teatr Forum w Bolesławcu

Hit Man
Kino-Teatr Forum w Bolesławcu
Nagroda PISF
Nagroda
Nagroda
Telefon do kasy kina 75 645 32 92

Koncerty, spektakle

Wybierz tytuł, by kupić bilet:

Cennik 2D

normalny - 20 zł
ulgowy* - 18 zł
tania środa – 16 zł

BKDR normalny - 19 zł
BKDR ulgowy* - 17 zł

Dyskusyjny Klub Filmowy (DKF)
40 zł

Seanse CIK Orzeł, ul. Chopina
normalny – 18 zł
BKM – 16 zł

Cennik 3D

normalny - 25 zł
ulgowy* - 20 zł

BKDR normalny - 24 zł
BKDR ulgowy* - 19 zł

Okulary 3D - 4 zł
Okulary 3D małe - 3,5 zł


Kasa kina czynna godzinę przed pierwszym seansem

* dzieci, młodzież szkolna i studenci do 25 roku życia (za okazaniem legitymacji)

BKDR – ceny dla posiadaczy Bolesławieckiej Karty Dużej Rodziny

BKM – ceny dla posiadaczy Bolesławieckiej Karty Mieszkańca

O kinie Forum

BOK-MCC

Urząd Miasta Bolesławiec

Poniedziałki i wtorki kino bez popcornu

Segafredo

Kinads

Sieć kin studyjnych i lokalnych

Polski Instytut Sztuki Filmowej

Dyskusyjny Klub Filmowy dkfbok

poniedziałek 24 czerwca

Tylko my dwoje DKF

Kup bilet  19:00  

Gatunek: dramat psychologiczny  Czas trwania: 105 min.  Od lat: 15

Dyskusyjny Klub Filmowy DKF_BOK został nagrodzony podczas 5. edycji Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii 'dyskusyjny klub filmowy'!

Działalność w zakresie upowszechniania dobrego filmu datuje się w Bolesławcu na lata osiemdziesiąte XX wieku (uff, jak pięknie to brzmi!). Wtedy także działał dyskusyjny klub filmowy, zarejestrowany w ogólnopolskiej federacji DKF. Po burzliwych zmianach organizacyjnych zawiesił swą działalność na wiele lat. Działalność wznowiliśmy pod szyldem Bolesławieckiego Ośrodka Kultury w listopadzie 2004 roku, ale po dwóch latach z różną częstotliwością i w trudnych warunkach lokalowych zaprzestaliśmy organizacji spotkań. Teraz (w 2007 roku!) reaktywowaliśmy naszą działalność na dobre.

Grupa ludzi, dla których kino jest wielką pasją, po burzliwym spotkaniu powołała do życia klub na nowo. Od 12 lutego 2007 z chwilą wpisania do rejestru PFDKF spotykamy się systematycznie, w każdy poniedziałek o godz. 19:00 (bez przerwy wakacyjnej!). W naszym programie każdy znajdzie poruszające i ważne filmy, zachęcające do dyskusji, budzące refleksje i emocje. Spotykamy się wg zasady Prelekcja, projekcja, dyskusja!

Tworząc repertuar staramy się zaspokoić gusta wielbicieli dobrego kina, prezentując filmy twórców idących wbrew panującym modom i gustom masowej publiczności. Wspólnie organizujemy imprezy filmowe, przeglądy. Nasze cotygodniowe spotkania od 2007 roku realizowane są przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, za pośrednictwem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki odpowiada za stronę organizacyjną i finansową. Miejscem spotkań jest bolesławieckie Kino Forum. Karnety w cenie 40 zł (obejmujące 1 kalendarzowy miesiąc) sprzedawane są od ostatniego do pierwszego poniedziałku każdego miesiąca. Koordynatorem DKF-u jest Iwona Bojko - kontakt tel.75 644 21 46 lub [email protected]. Cotygodniowe spotkania prowadzi Ireneusz Wojtków

Logo dkfbok