W pierwszą rocznicę premiery polscy widzowie będą mogli po raz pierwszy obejrzeć „K-popowe łowczynie demonów” w kinie. Gwiazdy K-popu – Rumi, Mira i Zoey – w przerwach między koncertami na pełnych stadionach bronią fanów przed nadnaturalnymi zagrożeniami, korzystając ze swoich tajemnych mocy. Gramy tylko podczas weekendu (12 -14 czerwca). Sprzedaż biletów ruszy 21 maja o godzinie 12:00.
Tytuł nagrodzony dwoma Oscarami 2026 – dla najlepszego filmu animowanego oraz za najlepszą oryginalną piosenkę („Golden”)!
