Kino Teatr Forum w Bolesławcu

Aida
Kino-Teatr Forum w Bolesławcu
Nagroda PISF
Nagroda
Nagroda
Telefon do kasy kina 75 645 32 92

Koncerty, spektakle

Wybierz tytuł, by kupić bilet:

Cennik 2D

normalny - 20 zł
ulgowy* - 18 zł
tania środa – 16 zł

BKDR normalny - 19 zł
BKDR ulgowy* - 17 zł

Dyskusyjny Klub Filmowy (DKF)
40 zł

Seanse CIK Orzeł, ul. Chopina
normalny – 18 zł
BKM – 16 zł

Cennik 3D

normalny - 25 zł
ulgowy* - 20 zł

BKDR normalny - 24 zł
BKDR ulgowy* - 19 zł

Okulary 3D - 4 zł
Okulary 3D małe - 3,5 zł


Kasa kina czynna godzinę przed pierwszym seansem

* dzieci, młodzież szkolna i studenci do 25 roku życia (za okazaniem legitymacji)

BKDR – ceny dla posiadaczy Bolesławieckiej Karty Dużej Rodziny

BKM – ceny dla posiadaczy Bolesławieckiej Karty Mieszkańca

O kinie Forum

BOK-MCC

Urząd Miasta Bolesławiec

Poniedziałki i wtorki kino bez popcornu

Segafredo

Kinads

Sieć kin studyjnych i lokalnych

Polski Instytut Sztuki Filmowej

Oferta dla grup zorganizowanych


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przedpołudniowych seansów dla dzieci i młodzieży:

  • bogata oferta filmowa
  • bilety w cenie 16 zł każdy (grupa 15 osób lub więcej)
  • bilety w cenie 12 zł każdy (na seanse w ramach NHEF)
  • opiekunowie nie płacą za bilet (1 opiekun - na 15 osób)

We wrześniu polecamy seanse filmów:

  • Czarny młyn - wzruszająca opowieść o akceptacji i tolerancji, do której dzieci muszą dojść własną drogą.
  • Mistrz - historia Tadeusza Pietrzykowskiego - boksera i więźnia obozu Auschwitz Birkenau, który dzięki swoim sportowym umiejętnościom przeżył piekło obozów koncentracyjnych.
  • Wyszyński. Zemsta czy przebaczenie - filmowa realizacja opowiadająca nieznane szerszej publiczności losy wojenne księdza porucznika Stefana Wyszyńskiego – przyszłego Prymasa Polski.
  • Jestem Greta - film przedstawiający drogę Grety Thunberg od pierwszych dni jej szkolnego strajku do słynnego wystąpienia na klimatycznym szczycie ONZ w Nowym Jorku.
  • Żeby nie było śladów - polski kandydat do Oscara! Film oparty jest o wątki zawarte w bestsellerowym, nagrodzonym Literacką Nagrodą NIKE reportażu Cezarego Łazarewicza „Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka”.

W przypadku zainteresowania organizacją seansów prosimy o kontakt telefoniczny tel. 75 644 21 46 lub mailowy [email protected]
Jeśli chcieliby Państwo obejrzeć film, którego nie ma w aktualnym repertuarze - zapraszamy do kontaktu. Sprawdzimy jego dostępność.


Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to projekt o wieloletniej tradycji, który powstał z myślą o edukacji filmowej młodych widzów. Ambitne, niekomercyjne kino, multimedialne prelekcje i materiały dydaktyczne – to wszystko czeka na uczniów i nauczycieli z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych w kinach realizujących projekt w ponad 80-u miastach w Polsce.

W Kinie FORUM w roku szkolnym 2021/2022 rusza już jego 14 edycja! Od lat cieszy się uznaniem – Uczniów i Nauczycieli, gdyż łączy w sobie szczególne wartości merytoryczne z atrakcyjnością formy.

Tegoroczna oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. Każdej proponujemy inne cykle tematyczne. Wszystkie cykle składają się z 7 spotkań w ciągu roku. Każda grupa przychodzi do kina raz w miesiącu, od października do kwietnia. Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 5 października poprzez stronę https://panel.nhef.pl/zgloszenie/ . Każdy pokaz poprzedzać będzie prelekcja multimedialna wprowadzająca uczestników w zakres tematyczny podejmowany w danym filmie. Omówienia filmów udostępniane będą tradycyjnie jako materiały dydaktyczne dla nauczycieli, w formie scenariuszy lekcji oraz szczegółowych analiz psychologicznych.

Według wytycznych GIS podczas seansów w kinie obowiązuje zasłanianie ust i nosa maseczkami, dezynfekcja dłoni, sale projekcyjne mogą być zapełnione maksymalnie w 75% (nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych).